Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nena

Është emri yt Nena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Naina, Naima, Nimah, Nana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26745 Nena's në Facebook. Pozicioni #2692
Kategoritë: - Emra italiane - Popullore slloven emrat - Emrat popullore në Serbia - Emrat popullore në Kroacia - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore vajzë në Serbia - Emrat popullore vajzë në Kroacia - Emrat popullore djalë në Maqedoni
Komente nga NenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nena? Voto për emrin tënd