Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Livia

Është emri yt Livia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Olivia
Djem me tinguj të ngjashëm:Lope, Livio, Lup, Levi, Lobo, Levy, Luif, Lapo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liva, Lupe, Lavi, Lavia, Love, Lava, Lebibe, Lealba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 235 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 164 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 219 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 215 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Paola
Facebook:

+/- 18080 Livia's në Facebook. Pozicioni #3685
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore italian emrat - Popullore hungarez emrat - Emrat popullore në Itali - Popullore polonisht emrat
Komente nga LiviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Livia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Livia? Voto për emrin tënd