Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olivia

Është emri yt Olivia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Olivier
Variante:Livi, Livia, Livvy
Djem me tinguj të ngjashëm:Olaf, Olf, Olof, Olav, Oleif, Olov, Olave, Olavi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olba, Olevia, Oilbhe, Oliva, Olive, Olivie, Olpop, Ooliab
Vlerësimi:
4.5/5
yje 446 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 287 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 286 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 283 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 408 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 404 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285225 Olivia's në Facebook. Pozicioni #391
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore Po emrat - Top 100 fund emrat - Top 100 danez emrat - Popullore fund emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore turk emrat - Popullore danez emrat - Popullore rumun emrat - Popullore suedez emrat
Komente nga OliviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olivia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olivia? Voto për emrin tënd