Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Flori

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Flori.
Është emri yt Flori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flora, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Floria, Florrie
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Flora
Emrat e vëllezërve:Florim
Emrat e motrave:Elsa, Bleona, Fjolla
Facebook:

+/- 3465 Flori's në Facebook. Pozicioni #13621
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat popullore në Kostarikë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore vajzë në Kostarikë
Komente nga Flori


Flori ( 27 vjeç) 2016-10-27
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flori? Voto për emrin tënd