Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fjolla

Është emri yt Fjolla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faysal, Faisal, Fjall, Feyzullah, Fazal, Feisal, Fazil, Faizal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fjola, Fogel, Feygl, Fazlı, Fokkel, Fokel, Fazila, Faigel
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Po, Jo, Fifi, Lolë, Toti, Folë, Fola, Lola, Fjola, Toli
Emrat e vëllezërve:Jo, Arjanit, Eron, Lian, Murat, Jetmir, Shpend, Sadik, Nuk Kam, Samir, Eni, Petrit, Ardit, Pashtrik, Astrit, Nizam, Flori, Florent
Emrat e motrave:Bulina, Erza, Erona, Jo, Suela, Nuk Kam, Erta, Ermira, Flutra, Fëllëanza, Vesa, Launora, Donika, Lorinda, Sevdie, Mirëjeta, Leonita, Kaltrina, Gentiana, Besiana, Besmira, Antigone, Alberinë, Fitore, Florandë, Thëllëza, Rinesa
Facebook:

+/- 1735 Fjolla's në Facebook. Pozicioni #22828
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Fjolla


Fjola ( 16 vjeç) 2017-04-29
me pelqen shume emri fjola ndaj i keshilloj te gjithe
Fjolla ( 18 vjeç) 2017-10-29
Jo
Fjolla ( 15 vjeç) 2018-08-04
Jo
Fjolla ( 10 vjeç) 2018-10-13
Une mendoj se eshte emer i mrekullueshe dhe falenderoj babin dhe motren qe ma kan len
Fjolla ( 17 vjeç) 2018-12-16
Thjesht me pelqen
Fjolla ( 14 vjeç) 2019-05-07
si është kuptimi immm
Fjolla ( 13 vjeç) 2019-07-17
Jo
Fjolla ( 13 vjeç) 2019-07-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fjolla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fjolla? Voto për emrin tënd