Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amra

Është emri yt Amra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Annora, Ameera, Aynur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Joo, J
Emrat e vëllezërve:Amar, Poo, Dion, Enis, Xhemail, Ajun, Ardit, Muhamed, Haris, Harbin, Olti
Emrat e motrave:Tuana, Amina, Poo, Altina, Alma, Ajlin, Jo Vetem Ditlindjen Me Ni Dit, Eli, Rejhan, Selime, Semran, Sumeja, Eliona
Facebook:

+/- 5060 Amra's në Facebook. Pozicioni #10134
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Kosovë
Komente nga Amra


Amra ( 15 vjeç) 2016-11-30
Jam e kenaqur me emrin tim
Amra ( 13 vjeç) 2017-05-03
Cfar kuptimi ka emri Amra
Amra ( 12 vjeç) 2017-06-04
Po eshte emer shum i embel
Amra 2017-12-03
Qfar kuptimi ka emri Amra?
Amra ( 11 vjeç) 2018-02-07
Emri im esht shum i keq
Amra ( 110 vjeç) 2018-09-19
Emri Amra far kuptimi ka ju lutem teme tregoni

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amra? Voto për emrin tënd