Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diar

Është emri yt Diar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue, Drury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Diki
Emrat e vëllezërve:Diar, Dion, Elma, Loris, Dior, Onat, Syart, Jo, Albin
Emrat e motrave:Elma, Stina, Rines, Elsa
Facebook:

+/- 1200 Diar's në Facebook. Pozicioni #29968
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat popullore në Mali i Zi - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga DiarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diar? Voto për emrin tënd