Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zafirah

Është emri yt Zafirah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zafir, Zafira, Zephyr, Zafar, Ziporah, Zuberi, Zavier, Zubayr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaviera, Zaphira, Zephyra, Zephira, Zipporah, Zippora, Zyphire, Zipora
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1445 Zafirah's në Facebook. Pozicioni #26114
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ZafirahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zafirah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zafirah? Voto për emrin tënd