Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yorn

Është emri yt Yorn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yoram, Yaron, Yurem, Yirmeyahu, Yoran, Yarin, Yarian, Yorin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yaryna, Yurena, Yarina, Yaram, Yaren, Yareni, Yurani, Yarumi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Yorn's në Facebook. Pozicioni #161116
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YornPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yorn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yorn? Voto për emrin tënd