Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

York

Është emri yt York? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eofor
Djem me tinguj të ngjashëm:Yorick, Yerko, Yorgos, Yurij, Yrjo, Yerik, Yorchos, Yurochka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yaris, Yuriko, Yarys, Yares, Yursi, Yurico, Yahrissa, Yearka
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3540 York's në Facebook. Pozicioni #13386
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga YorkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt York? Voto për emrin tënd


Është emri yt York? Voto për emrin tënd