Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yaris

Është emri yt Yaris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yorick, York, Yerko, Yorgos, Yurij, Yrjo, Yerik, Yorchos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yuriko, Yarys, Yares, Yursi, Yurico, Yahrissa, Yearka, Yarissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Yaris's në Facebook. Pozicioni #51456
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga YarisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yaris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yaris? Voto për emrin tënd