Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yaritza

Është emri yt Yaritza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yaarithza, Yortgi, Yuritzi, Yarytzza, Yaritssa, Yarithsa, Yarithza, Yarithisa
Vlerësimi:
5/5
yje 273 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 151 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 236 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 236 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5585 Yaritza's në Facebook. Pozicioni #9380
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga YaritzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yaritza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yaritza? Voto për emrin tënd