Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xilla

Është emri yt Xilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xeyal, Xiel, Xiau Li, Xheylal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyla, Xolu, Xylia, Xola, Xeyale, Xilia, Xiaila, Xochil
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Xilla's në Facebook. Pozicioni #311739
Kategoritë:
Komente nga XillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xilla? Voto për emrin tënd