Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xeyale

Është emri yt Xeyale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xeyal, Xiel, Xiau Li, Xheylal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyla, Xolu, Xylia, Xola, Xilia, Xilla, Xiaila, Xochil
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 182 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga XeyalePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xeyale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xeyale? Voto për emrin tënd