Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wolf

Është emri yt Wolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wulf
Djem me tinguj të ngjashëm:Welby, Wolfe, Wulf, Wiellaby, Wolve, Wilf, Walby, Wallaf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilva, Wilba
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15880 Wolf's në Facebook. Pozicioni #4088
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër
Komente nga WolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wolf? Voto për emrin tënd