Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wisdom

Është emri yt Wisdom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Westin, Westen, Weston, Wistn, Wejayden, Wystan, Westun, Wiston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wijdan, Wazaitun, Wikatma, Wiegedina, Wiechedina
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7555 Wisdom's në Facebook. Pozicioni #7346
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WisdomPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wisdom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wisdom? Voto për emrin tënd