Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weston

Është emri yt Weston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Westin, Westen, Wistn, Wejayden, Wystan, Westun, Wiston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wijdan, Wisdom, Wazaitun, Wikatma, Wiegedina, Wiechedina
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22345 Weston's në Facebook. Pozicioni #3105
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga WestonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weston? Voto për emrin tënd