Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wibeke

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wibeke.
Është emri yt Wibeke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Luftë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Weibke, Wafiq, Wepko, Wafig, Webke, Wiepko, Wapasha, Wopke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wiebke, Wiepke, Wobkea, Wabke, Woopke, Wopkea, Wipkje, Wafeeqah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Wibeke's në Facebook. Pozicioni #255340
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WibekePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wibeke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wibeke? Voto për emrin tënd