Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Weibke

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Weibke.
Është emri yt Weibke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Luftë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wafiq, Wepko, Wafig, Webke, Wiepko, Wapasha, Wopke, Wafeeq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wibeke, Wiebke, Wiepke, Wobkea, Wabke, Woopke, Wopkea, Wipkje
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WeibkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weibke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weibke? Voto për emrin tënd