Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wharton

Është emri yt Wharton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warden, Warton, Wartun, Worton, Worden, Wortham, Wyrttun, Warithu-Din
Vajza me tinguj të ngjashëm:Weerdine, Wierdina, Wardina, Wardhani, Weerdina, Wiardine, Wardani
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Wharton's në Facebook. Pozicioni #147732
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WhartonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wharton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wharton? Voto për emrin tënd