Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wardina

Është emri yt Wardina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ward
Djem me tinguj të ngjashëm:Warden, Warton, Wartun, Worton, Worden, Wortham, Wharton, Wyrttun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Weerdine, Wierdina, Wardhani, Weerdina, Wiardine, Wardani
Vlerësimi:
3/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Wardina's në Facebook. Pozicioni #130500
Kategoritë:
Komente nga WardinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wardina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wardina? Voto për emrin tënd