Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Werner

Është emri yt Werner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Garnier, Guarniero, Verner, Vernier, Warnar, Warner, Warnera, Wessel
Djem me tinguj të ngjashëm:Warner, Wernher, Warenhari, Warnar, Warmer, Werhner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warnera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21865 Werner's në Facebook. Pozicioni #3163
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga WernerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Werner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Werner? Voto për emrin tënd