Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Weard

Është emri yt Weard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ward
Djem me tinguj të ngjashëm:Ward, Warde, Wirt, Weorth, Wiard, Wiert, Waard, Wierd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warda, Wardah, Wordah, Waratah, Warithah, Wirda, Wiarda, Weerda
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Weard's në Facebook. Pozicioni #549167
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WeardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Weard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Weard? Voto për emrin tënd