Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Warda

Është emri yt Warda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ward
Djem me tinguj të ngjashëm:Ward, Warde, Wirt, Weard, Weorth, Wiard, Wiert, Waard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wardah, Wordah, Waratah, Warithah, Wirda, Wiarda, Weerda, Wardia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7360 Warda's në Facebook. Pozicioni #7504
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga WardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Warda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Warda? Voto për emrin tënd