Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Warwick

Është emri yt Warwick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warrick, Wiers, Wierik, Wierk, Wirash, Weerajak, Warwyk, Waris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warcha, Warsha, Warja, Wirke, Warisa, Weroika
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7900 Warwick's në Facebook. Pozicioni #7114
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WarwickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Warwick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Warwick? Voto për emrin tënd