Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Warrick

Është emri yt Warrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Warwick, Wiers, Wierik, Wierk, Wirash, Weerajak, Warwyk, Waris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Warcha, Warsha, Warja, Wirke, Warisa, Weroika
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3515 Warrick's në Facebook. Pozicioni #13449
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WarrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Warrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Warrick? Voto për emrin tënd