Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Waldemarr

Është emri yt Waldemarr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Waldemar, Wolodymyr, Wladimir, Wildner, Woldemar, Waltemir, Waldemir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waldemar, Wolodymyr, Wladimir, Wildner, Woldemar, Waltemir, Waldemir
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Waldemarr's në Facebook. Pozicioni #671759
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WaldemarrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Waldemarr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Waldemarr? Voto për emrin tënd