Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Waldemar

Është emri yt Waldemar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Valdemar, Voldemar
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolodymyr, Wladimir, Wildner, Waldemarr, Woldemar, Waltemir, Waldemir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wolodymyr, Wladimir, Wildner, Waldemarr, Woldemar, Waltemir, Waldemir
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3710 Waldemar's në Facebook. Pozicioni #12925
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga WaldemarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Waldemar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Waldemar? Voto për emrin tënd