Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walburgus

Është emri yt Walburgus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walburg
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolfric, Wolfrik, Wulfric, Wolfrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walburga, Walburgia, Walburgis, Walburch, Walburgha, Walbirg, Walburg
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Walburgus's në Facebook. Pozicioni #1510628
Kategoritë:
Komente nga WalburgusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walburgus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walburgus? Voto për emrin tënd