Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walburga

Është emri yt Walburga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Walburg
Djem me tinguj të ngjashëm:Wolfric, Wolfrik, Wulfric, Walburgus, Wolfrick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walburgia, Walburgis, Walburch, Walburgha, Walbirg, Walburg
Vlerësimi:
3.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Walburga's në Facebook. Pozicioni #241646
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WalburgaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walburga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walburga? Voto për emrin tënd