Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viorel

Është emri yt Viorel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viral, Verl, Vural, Varol, Virl, Veryl, Verrell, Verrall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verla, Variel, Veerle, Verle, Verlee, Varlei, Verley, Varali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3540 Viorel's në Facebook. Pozicioni #13387
Kategoritë:Emrat rumune - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga ViorelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viorel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viorel? Voto për emrin tënd