Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Verl

Është emri yt Verl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viral, Viorel, Vural, Veryl, Varol, Virl, Verrell, Verrall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Verla, Variel, Veerle, Verle, Verlee, Varlei, Verley, Varali
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Verl's në Facebook. Pozicioni #42924
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1912
Komente nga VerlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Verl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Verl? Voto për emrin tënd