Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Veselin

Është emri yt Veselin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vachlan, Vezullim, Vaishalini, Veslem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vogelina, Vasylyna, Veselina, Veslemøy, Vũ Gia Linh, Vũ Chúc Linh, Vesselina
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Cel
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2435 Veselin's në Facebook. Pozicioni #17758
Kategoritë:Emrat serbë - Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga VeselinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Veselin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Veselin? Voto për emrin tënd