Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valeska

Është emri yt Valeska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valesca
Djem me tinguj të ngjashëm:Veljko, Velasco, Velja, Vilok, Vilas, Veliko, Vlasi, Vallois
Vajza me tinguj të ngjashëm:Velius, Velika, Valesqua, Vilija, Vilje, Velicia, Valesca, Vallika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2065 Valeska's në Facebook. Pozicioni #20025
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ValeskaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valeska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valeska? Voto për emrin tënd