Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valentia

Është emri yt Valentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valentinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Valente, Valiant, Valenti, Valento, Veli-Matti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Volante, Vilinda, Violante, Vilanty, Violant, Volonté, Vũ Luu Hiền Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 530 Valentia's në Facebook. Pozicioni #53963
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valentia? Voto për emrin tënd