Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valente

Është emri yt Valente? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valiant, Valenti, Valento, Veli-Matti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Volante, Valentia, Vilinda, Violante, Vilanty, Violant, Volonté, Vũ Luu Hiền Thảo
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1295 Valente's në Facebook. Pozicioni #28292
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ValentePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valente? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valente? Voto për emrin tënd