Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vadim

Është emri yt Vadim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Вадим, Vadik
Djem me tinguj të ngjashëm:Vadin, Vadden, Việt Tiến, Vutan, Việt Thanh, Vivatma, Viết Nhân, Vũ Danh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vidonia, Võ Thanh Huyền, Vatma, Vũ Thanh Hà, Vũ Tuyết Anh, Vũ Thu Hiền, Vũ Thu Uyên, Vũ Tuệ Minh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13220 Vadim's në Facebook. Pozicioni #4742
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore fund emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga VadimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vadim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vadim? Voto për emrin tënd