Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Václav

Është emri yt Václav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wenceslaus
Djem me tinguj të ngjashëm:Vyacheslav, Vojislav, Vekoslav, Vyachaslav, Vjekoslav, Vaslav, Vaclav
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vasiliv, Vikulp, Václava, Vaclava
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1495 Václav's në Facebook. Pozicioni #25458
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga VáclavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Václav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Václav? Voto për emrin tënd