Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vyacheslav

Është emri yt Vyacheslav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Václav
Variante:Вячеслав
Djem me tinguj të ngjashëm:Vojislav, Václav, Vekoslav, Vyachaslav, Vjekoslav, Vaslav, Vaclav
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vasiliv, Vikulp, Václava, Vaclava
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1580 Vyacheslav's në Facebook. Pozicioni #24441
Kategoritë:
Komente nga VyacheslavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vyacheslav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vyacheslav? Voto për emrin tënd