Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Utku

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Utku.
Është emri yt Utku? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Utz, Utcha, Utsje, Udik, Uts, Uitze, Uitke, Utse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Uthesh, Uduak, Utako, Utske, Udesca
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1840 Utku's në Facebook. Pozicioni #21852
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga UtkuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Utku? Voto për emrin tënd


Është emri yt Utku? Voto për emrin tënd