Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ulva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ulva.
Është emri yt Ulva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulf, Ulvi, Ulpe, Ulbe, Ulbo, Uwolowu Ebe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulfah, Ulfa, Ulfi, Ulviye, Ulbiyah, Ulviyye, Ülvi, Ulpu
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Ulva's në Facebook. Pozicioni #73456
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UlvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulva? Voto për emrin tënd