Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ulf

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ulf.
Është emri yt Ulf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulvi, Ulpe, Ulbe, Ulbo, Uwolowu Ebe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulva, Ulfah, Ulfa, Ulfi, Ulviye, Ulbiyah, Ulviyye, Ülvi
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6545 Ulf's në Facebook. Pozicioni #8261
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga UlfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulf? Voto për emrin tënd