Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tubal

Është emri yt Tubal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tuval, Tevel, Tabeel, Teofil, Teófilo, Tobal, Teivel, Théophile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teofila, Teofilia, Theophilia, Taplo, Theofila, Tifeoluwa, Theophila, Toboali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Tubal's në Facebook. Pozicioni #218771
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga TubalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tubal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tubal? Voto për emrin tënd