Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teofila

Është emri yt Teofila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tuval, Tevel, Tabeel, Teofil, Teófilo, Tobal, Teivel, Théophile
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teofilia, Theophilia, Taplo, Theofila, Tifeoluwa, Toboali, Theophila, Tufayl
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Teofila's në Facebook. Pozicioni #42344
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TeofilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teofila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teofila? Voto për emrin tënd