Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trist

Është emri yt Trist? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Traugott, Turgut, Trausti, Torquato, Tirshatha, Teregud, Tristao, Thurgood
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tracy Kate, Teresita, Terisita, Tarcieta, Trysta, Trúc Thy, Trúc Thảo, Torcuata
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Trist's në Facebook. Pozicioni #75010
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga TristPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trist? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trist? Voto për emrin tënd