Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Traugott

Është emri yt Traugott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Turgut, Trausti, Torquato, Teregud, Tirshatha, Tristao, Thurgood, Triest
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tracy Kate, Teresita, Terisita, Tarcieta, Trysta, Trúc Thy, Trúc Thảo, Torcuata
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Traugott's në Facebook. Pozicioni #554236
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga TraugottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Traugott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Traugott? Voto për emrin tënd