Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Torquato

Është emri yt Torquato? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Torquatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Traugott, Turgut, Trausti, Teregud, Tirshatha, Tristao, Thurgood, Triest
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tracy Kate, Teresita, Terisita, Tarcieta, Trysta, Trúc Thy, Trúc Thảo, Torcuata
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Torquato's në Facebook. Pozicioni #136956
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TorquatoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Torquato? Voto për emrin tënd


Është emri yt Torquato? Voto për emrin tënd