Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taufik

Është emri yt Taufik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tobias, Tavis, Tevis, Tupac, Taabish, Tohopka, Tawfiq, Tavish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thibiga, Topaz, Tivka, Tabke, Tvisha, Tavisha, Tiebechie, Tibica
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14310 Taufik's në Facebook. Pozicioni #4440
Kategoritë:
Komente nga TaufikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taufik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taufik? Voto për emrin tënd