Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tamires

Është emri yt Tamires? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thamyris, Tahmores, Tomhenrick, Tamrika, Tammerus, Tamamur Rikza
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tamiris, Tomris, Tamarice, Tamarix, Thamiris, Tamirys, Tamarscha, Tamarisk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 655 Tamires's në Facebook. Pozicioni #46378
Kategoritë:Popullore hebraik emrat boy - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga TamiresPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tamires? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tamires? Voto për emrin tënd