Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Swanhilda

Është emri yt Swanhilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Signald, Soenieldath, Soenildath, Sunildath, Semildo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Senalda, Sunhild, Sunhilda, Signild, Signilda, Swanhild, Swanhilde, Sunhilde
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Swanhilda's në Facebook. Pozicioni #688940
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SwanhildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Swanhilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Swanhilda? Voto për emrin tënd